Podstawowe informacje

Drukuj
Utworzono: niedziela, 02, wrzesień 2012 Administrator

W szkole rodzice działają w dwóch organizacjach:

  • Rada Rodziców
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły.

Rada rodziców

Od początku istnienia III Liceum Ogólnokształcącego w szkole funkcjonuje Rada Rodziców. Od 1 września 2011 r. jej przewodniczącym jest Pan Sławomir Wiśniewski. Na przestrzeni lat zmieniali się członkowie Rady Rodziców, natomiast priorytety i zaangażowanie, z jakim rodzice wspierają działania szkoły, pozostały niezmienne. Dzięki ich staraniom możemy np. odnawiać pracownie, dostosowywać warunki lokalowe do potrzeb osób niepełnosprawnych, wzbogacać bazę dydaktyczną, współfinansować projekty realizowane w szkole oraz edukacyjne wycieczki młodzieży.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły

Od 1998 r. z naszą szkołą współpracuje Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Łomży, założone przez rodziców uczniów naszego liceum. Celem Stowarzyszenia jest propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających poprawie warunków i poziomu nauczania.

W dniu 30 grudnia 2004 r. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Łomży na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Białymstoku, zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego jako organizacja pożytku publicznego. Oznacza to, że 1% swojego podatku PIT można przeznaczyć na rzecz Stowarzyszenia.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720