Logowanie

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 12, styczeń 2015 Super User

Adres katalogu internetowego: https://m008878.molnet.mol.pl/.

Ze strony katalogu możesz również zalogować się na swoje konto czytelnika. Aby było to możliwe, należy dołączyć adres  e-mail do danych czytelnika. Trzeba zrobić to osobiście w bibliotece szkolnej.

Do biblioteki zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

 

"Książki pozwalają nam oderwać się od życia, wyjść z kieratu, w którym kręcimy się codziennie. Uczą nas słów potrzebnych, by opisać nasze własne emocje, to dzięki losom bohaterów literackich rozpoznajemy nasze własne doświadczenie egzystencjalne. To z nich czerpiemy wiedzę o świecie, zderzamy się z cudzą myślą, konfrontujemy nasze poglądy z perspektywą zupełnie innych ludzi. To one dają nam poczucie wspólnoty, pokazują przeszłość i projektują przyszłość. To one przechowują języki, których ostatni użytkownicy pomarli, to one też płoną na stosach, gdy stają się niewygodne i niebezpieczne. To o ich treści dyskutują rodzice, obawiając się, by dzieci nie sięgnęły po niewłaściwe treści."

[Paulina Małochleb: Książka na zakręcie.  "Polonistyka"  2015  Nr 3  s. 4-7]

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720