Bezpieczne wakacje

Drukuj
Utworzono: czwartek, 21, czerwiec 2018 Sławomira Głasek

 

21.06.2018r. w naszym liceum odbył się dzień poświęcony bezpiecznemu wakacyjnemu wypoczynkowi.
Organizacja tego dnia podobna była do tych wcześniejszych. Młodzież uczestniczyła w zajęciach poświęconych bezpiecznemu wypoczynkowi oraz brała udział w pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej. W tym przyszli nam z pomocą ratownicy z Grupy Ratowniczej SPR Nadzieja, głównie reprezentowani przez naszą młodzież. Byli to: Jakub Toczko I c. , Jakub Górski I d, Patryk Dobrowolski I e Patryk Rybicki i Patryk Sobczyński z klasy II d, Izabela Modzelewska z klasy II g.
Młodzi ratownicy uczyli i przypominali zasady: resuscytacji, pierwszej pomocy w przypadku upadku z wysokości, właściwego zabezpieczenia złamania, pomocy przy omdleniach, krwotokach i poparzeniach. O ich profesjonalizmie świadczył nie tylko strój ratownika, ale przede wszystkim ich umiejętności.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji dnia Bezpieczne wakacje. Dziękujemy młodzieży za czynny udział w akcji. Wracajcie po wakacjach do szkoły cali i zdrowi.

Organizator: Sławomira Głasek

 

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720