Rozstrzygnięcie konkursu Stare zapomniane zawody naszego regionu

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 20, czerwiec 2016 Super User

16 czerwca 2016 r. Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży zaprosiło młodzież naszego liceum na podsumowanie i rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu dla Szkół Ponadgimnazjalnych na prezentację multimedialną Stare zapomniane zawody naszego regionu. Z naszej szkoły 4 uczennice przygotowały na ten temat prezentacje: Małgorzata Włodkowska, Klaudia Rupacz z klasy Ig oraz Sara Polit i Wiktoria Kosobudzka z klasy Ia. Praca Małgosi Włodkowskiej została nagrodzona III miejscem. Gratulujemy!

Dziękujemy całej czwórce za przygotowanie prezentacji i udział w konkursie. Zapraszamy na stronę ŁCRE w Łomży do obejrzenia nagrodzonych prezentacji. http://lcre-lomza.webd.pl/sodmidn.webd.pl/

Sławomira Głasek

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720