Konkurs Moje Bezpieczne Wakacje 2016 - (Nie)znane atrakcje mojego regionu

Utworzono: poniedziałek, 13, czerwiec 2016 Super User

W tym roku konkurs Moje Bezpieczne Wakacje 2016 - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - promuje bezpieczeństwo poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Zwiedzanie często niedocenianych regionalnych atrakcji turystycznych to alternatywa wobec nudy, która może się przytrafić także w wakacje. Jest to także doskonała okazja na promowanie lokalnych skarbów - atrakcji turystycznych - w skali ogólnopolskiej.

Nagrody: Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody niespodzianki, między innymi - komputer przenośny typu tablet!

Prace konkursowe: prace plastyczne wykonane techniką fotografii.

Pracami konkursowymi mogą być w szczególności fotografie obiektów, miejsc, ale także tradycyjnych plac plastycznych odnoszących się do tematu konkursu.

Temat pracy: Moje bezpieczne wakacje 2016 - (Nie)znane atrakcje mojego regionu.

Kto może wziąć udział?: dzieci i młodzież do 17 roku życia

Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe:

1. I kategoria – dzieci w wieku do 7 lat,
  2. II dzieci w wieku 8 – 12 lat,
  3. III młodzież w wieku 13 – 17 lat.

Format prac: fotografia zapisana w pliku jpg, jpeg, o wielkości do 10MB

Jak przesłać pracę: przez elektroniczny KUPON KONKURSOWY - udostępniony od 15 czerwca na stronie bezpiecznewakacje.pl umożliwi przesłanie pliku z pracą konkursową

Szczegóły: Tutaj