Pożegnanie uczniów klas trzecich

Utworzono: środa, 11, maj 2016 Super User

28 kwietnia mottem: Do mety się przybywa tylko po to, by ruszyć znowu dalej pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Z tej okazji, jak co roku, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, podczas której wręczono nagrody uczniom wyróżniającym się nie tylko wynikami w nauce czy sporcie, 100% frekwencją, działalnością społeczną, honorowym krwiodawstwem, ale też tym, którzy swoim talentem przez trzy lata uświetniali uroczystości szkolne.

Absolwentów żegnali: pani dyrektor Grażyna Chodnicka, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Barbara Chojnowska, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciele klas drugich. Po uroczystym przekazaniu sztandaru szkoły uczniom klas młodszych, mogliśmy obejrzeć część artystyczną przygotowaną (tym razem na wesoło) przez: panie Elżbietę Kaliściak i Bożenę Konopkę (słowo), pana Janusza Kiliana (muzyka) i panią Martę Kisiel (obraz, czyli dekoracja).

Wszystkim maturzystom życzymy w pełni satysfakcjonujących ich wyników na maturze oraz dostania się na wymarzone uczelnie.

Trzymamy za Was kciuki. Powodzenia!

Elżbieta Kaliściak i Bożena Konopka