Dzień Otwartych Drzwi 2016

Drukuj
Utworzono: piątek, 29, kwiecień 2016 Super User

21 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Licznie odwiedzający nas gimnazjaliści z łomżyńskich i podłomżyńskich szkół mogli zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną. Każdy z gimnazjalistów otrzymał ulotkę z informacjami o profilach nauczania w III LO w Łomży. Nasi goście mieli możliwość zwiedzenia szkoły, porozmawiania z naszymi uczniami. W salach lekcyjnych gimnazjaliści wzięli udział w różnorodnych grach, ćwiczeniach, prezentacjach, konkursie karaoke przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli.

Na sali gimnastycznej odwiedzający nas gimnazjaliści mogli obejrzeć zwycięski dla naszej drużyny mecz siatkówki chłopców o Mistrzostwo Miasta oraz treningi pokazowe z tenisa ziemnego i futsalu. Każdy z naszych gości mógł wziąć udział w loterii fantowej. Warunkiem uczestnictwa było zebranie pieczątek potwierdzających odwiedzenie wszystkich prezentowanych przez nas pracowni. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu, a gościom za tak liczne przybycie.

P.S. Nasza szkoła uczestniczy w naborze elektronicznym. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji znajdziecie na naszej stronie http://www.lo3.lomza.pl/kandydat.

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720