Żołnierzyki 2016

Drukuj
Utworzono: piątek, 29, kwiecień 2016 Super User

20 kwietnia w naszej szkole odbyły się Żołnierzyki, których pomysłodawcą był Samorząd Uczniowski. Organizatorzy byli bardzo kreatywni i z poczuciem humoru, dzięki nim nie można było się nudzić. Chętni uczniowie wzięli udział w następujących konkurencjach:

  • Jaka to melodia?, która polegała na rozpoznaniu tytułu granej piosenki,
  • Teleturniej: Jeden z sześciu, w którym uczniowie musieli się wykazać wiedzą z różnych dziedzin,
  • Quiz o wszystkim sprawdzający wiedzę klas pierwszych i trzecich.

Rozbawiając nas do łez, czas umilał nam kabaret Bez Nazwy, przygotowany przez uczniów klas trzecich. Podczas Żołnierzyków przygrywał nam gościnnie występujący w naszej szkole zespół, który wykazał się oryginalnością swoich utworów. Oczywiście nie zabrakło także naszych szkolnych muzyków, którzy zaskoczyli nas swoją pomysłowością, bowiem cała kapela przebrała się za zwierzątka, a ich występy dostarczyły wielu pozytywnych emocji.

Na koniec imprezy rozdano nagrody w kategoriach, takich jak:

  • Para niczym Romeo i Julia - Aleksandra Łukasik i Adam Jakubowski,
  • Najbardziej wyróżniająca się osoba w szkole - Nikola Lipska,
  • Poeta niczym Mickiewicz lub Słowacki - Jakub Choinka,
  • Sportowiec niczym Robert Kubica - Dominika Domurat.

Żołnierzyki przyniosły nam wiele zabawy i wprawiły w dobry humor.

Dorota (IIg)

Gościmy

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720