Pielgrzymka Maturzystów 2016

Utworzono: czwartek, 14, kwiecień 2016 Super User

W dniach 31 marca – 1 kwietnia 2016 r. odbyła się Pielgrzymka Maturzystów.

W pierwszym dniu wyjazdu uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w programie ewangelizacyjnym Błogosławieni miłosierni przygotowanym przez ks. dr Wojciecha Węgrzyniaka z archidiecezji krakowskiej oraz zawierzyć swoją przyszłość Matce Bożej podczas Mszy Św. i Apelu Jasnogórskiego.

Drugiego dnia maturzyści odwiedzili Muzeum w Auschwitz i zwiedzili Kraków. Punktem kulminacyjnym pielgrzymki była Msza św. w intencji maturzystów w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. W Roku Miłosierdzia uczniowie modlili się przy relikwiach św. Faustyny. Mamy nadzieję, że ten wyjazd zaowocuje w sercach Maturzystów.

Agnieszka K.