Wieczorek poetycki: Miłość niejedno ma imię

Utworzono: wtorek, 12, kwiecień 2016 Super User

Miłość niejedno ma imię to tytuł kolejnego wieczorku poetyckiego, który miał miejsce w naszej szkole 08. kwietnia 2016 r. Jak zwykle, w sali 24, spotkała się ponad 40-osobowa grupa uczniów i nauczycieli, by słowem i piosenką znanych i mniej znanych twórców wniknąć w głębię ludzkich emocji, uczuć towarzyszących tym razem - MIŁOŚCI.

Wśród zaprezentowanych przez uczestników utworów były te, które opiewały miłość do ojczyzny, matki, ojca, dziecka, kobiety, mężczyzny, Boga. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to właśnie miłość jest w naszym życiu najważniejsza. Jeżeli potrafimy kochać i jesteśmy kochani, to wówczas jesteśmy szczęśliwi.

Tego właśnie wszystkim życzymy.

Lidia Choińska, Beata Chojnowska