Konkurs English Ace

Utworzono: czwartek, 10, marzec 2016 Super User

9 marca 2016 roku w naszej szkole miał miejsce konkurs z języka angielskiego o nazwie English Ace. Wzięło w nim udział łącznie 23 uczniów z klas I, II i III naszego liceum.

Po wcześniejszych przygotowaniach, uczniowie przystąpili do testu wielokrotnego wyboru, składającego się z 28 pytań.

Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego „Łowimy Talenty”, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Ma on na celu motywację uczniów do rozwijania sprawności językowych oraz podejmowania intelektualnych wyzwań, odkrywania ich uzdolnień i talentów językowych.

Główną nagrodą jest obóz talentów oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 6 tygodni.

Miejmy nadzieję, że wśród uczestników z naszej szkoły mamy zwycięzcę. Trzymamy kciuki za kolegów i koleżanki!

Magdalena z IIg

PS. Przeczytaj o wyniku Konkursu.