Konkurs FOX

Drukuj
Utworzono: środa, 02, marzec 2016 Super User

1 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się konkurs FOX z języka angielskiego. Wzięło w nim udział 9 uczniów z naszej szkoły z klas I, II i III.

Konkurs trwał 75 minut i składał się z 30 zadań wielokrotnego wyboru. Pytania były o trzech stopniach trudności: z pytań I części można było otrzymać po 3 punkty, z II części - po 4 punkty, a z III części - po 5 punktów.

Do rozwiązania testu potrzebna była wiedza gramatyczna, słownikowa, kulturoznawcza oraz znajomość zadanej lektury. Uczniowie klas pierwszych musieli przeczytać książkę Wuthering Heights, zaś z klas drugich i trzecich The Grapes of Wrath. Główną nagrodą jest obóz językowy, pozostałe zaś to nagrody rzeczowe. Celem tego konkursu jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego.

Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 2 miesięcy.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!

Magda z IIg

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720