Bożonarodzeniowa akcja charytatywna

Utworzono: poniedziałek, 11, styczeń 2016 Super User

Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

W naszej szkole 17 grudnia 2015 r. zakończyła się bożonarodzeniowa akcja charytatywna, której celem było zebranie  słodyczy oraz artykułów papierniczych przeznaczonych na paczki świąteczne dla dzieci ze świetlicy Promyczki przy parafii oo. Kapucynów i świetlicy prowadzonej przez Caritas. Dzięki temu udało się zrobić paczki dla 34 dzieci. Chcielibyśmy podziękować uczniom klas Ia, Id, Ie, Ig, IIb, IId, IIe, IIg, IIIc,IIIe oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w tę zbiórkę. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły następujące klasy: IIg, Id, Ie, Ig, IIb i IIIc. Przedstawiciele klas otrzymali pamiątkowe serca. Akcję tą przeprowadziły Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy Wam za Wasze Duże Serca.

Agnieszka Domitrz