Nocny Maraton Świąteczny 2015

Utworzono: poniedziałek, 21, grudzień 2015 Super User

W nocy z piątku na sobotę (18/19 grudnia) na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Nocny Maraton Świąteczny. Celem akcji było wykonanie ozdób świątecznych i podarowanie ich mieszkańcom Łomży podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Udział w wydarzeniu wzięło sześćdziesięciu trzech uczniów oraz duża reprezentacja nauczycieli z dyrekcją na czele.

Punktualnie o godzinie 19.00 rozpoczęliśmy prace. Wykazaliśmy się ogromną kreatywnością i inwencją twórcza, a świąteczna atmosfera przełożyła się na efektywność naszych działań. Wykonaliśmy wiele pięknych, kolorowych ozdób świątecznych, wśród których znalazły się bombki, choinki z szyszek, papieru, wstążek, makaronu, wacików, fantazyjne gwiazdy, aniołki, stroiki oraz wiele innych pięknych dekoracji. Po przygotowaniu ozdób wspólnie obejrzeliśmy familijny film o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Nocny Maraton Świąteczny zakończyliśmy o 6 rano. Udając się do domów mieliśmy świadomość, że braliśmy udział w ważnym wydarzeniu, które, jak sądzimy, powtórzymy w przyszłym roku.

W niedzielę 20 grudnia, na Starym Rynku w Łomży rozdawaliśmy mieszkańcom miasta wykonane podczas Nocnego Maratonu Świątecznego ozdoby. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem naszej akcji, obdarowywani Łomżanie dziękując gratulowali nam pomysłu.

Zapraszamy na fotorelację z Nocnego Maratonu Świątecznego.