Bezpieczna randka

Drukuj
Utworzono: wtorek, 27, październik 2015 Super User

W dniach 19 i 22 października 2015 r. w naszej szkole dla młodzieży z trzech klas pierwszych odbyły się zajęcia profilaktyczne z pracownikami Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Łomży. Temat zajęć to Bezpieczna randka.

Celem niniejszego spotkania było pogłębienie wiedzy uczniów na temat dość powszechnego zjawiska,  jakim jest przemoc na randce i w związku. Młodzież została zapoznana z mechanizmami jej działania, a także mechanizmami postępowania sprawcy i ofiary. Uczniowie naszej szkoły w sposób szczególny uwrażliwieni zostali na sygnały, które mogą świadczyć o zaistniałym zjawisku przemocy. Ponadto otrzymali szereg informacji odnośnie tego, jak chronić siebie, a także, gdzie i w jaki sposób szukać fachowej pomocy i wsparcia.  

psycholog Katarzyna Gryczewska

PS: Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży zaprasza na...

Szczegóły na stronie http://oik.lomza.pl/.

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720