Klasy III na spotkaniach z przedstawicielem Miejskiej Komendy Policji w Łomży z Wydziału Ruchu Drogowego

Utworzono: niedziela, 20, wrzesień 2015 Super User

W dniach 15. i 17 września 2015 r. młodzież klas III uczestniczyła w spotkaniach z przedstawicielem Miejskiej Komendy Policji w Łomży z Wydziału Ruchu Drogowego. Uczniowie dowiedzieli się o zagrożeniach, z którymi mogą zetknąć się jako młodzi niedoświadczeni kierowcy, bądź piesi. Zajęcia wpisują się w program „Bezpieczna+”, który przyjęła w tym roku Rada Ministrów.

Głównym celem tego programu jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa uczniów zarówno w szkole, jak i poza nią. Mamy nadzieję, że udział w zajęciach chociaż w niewielkim stopniu przyczyni się do większej świadomości i poprawy bezpieczeństwa naszych młodych kierowców i pieszych.

Sławomira Głasek - pedagog

Obrazek Bezpieczna+ pochodzi ze strony https://men.gov.pl/.