Spotkanie: I Ty możesz zmienić swoje życie

Drukuj
Utworzono: czwartek, 17, wrzesień 2015 Super User

15 września 2015 r. gościła w naszym liceum ekipa przedstawicieli Stowarzyszenia Pomocy Arka Noego. Świadectwa uczestników oraz klimat muzyczny miał zachęcić uczniów klas I do refleksji nad życiowymi postawami.

Autentyczność przekazu, sposób prezentacji, muzyka i dobry kontakt ze słuchaczami sprawiły, że młodzież oraz nauczyciele z zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniu.  Skłonił on wszystkich do przemyśleń nad dokonywaniem właściwych wyborów dotyczących życia bez nałogów. Tematyka spotkania wpisuje się w nasz Szkolny Program Profilaktyczny.

Sławomira Głasek - pedagog szkolny

Gościmy

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720