Spotkanie w ramach działań profilaktycznych

Utworzono: środa, 16, marzec 2011 Super User

6 marca 2011 r. w ramach Szkolnego Programu Profilaktycznego uczniowie klas I uczestniczyli w programie profilaktycznym przygotowanym przez Stowarzyszenie Pomocy Arka Noego. Sposób przekazu, poruszane sprawy, towarzysząca spotkaniu muzyka sprawiły, że uczniowie mieli okazję doświadczyć dwie godziny autentycznego, ciekawego poruszającego i refleksyjnego spotkania z czwórką młodych ludzi.

Na koniec spotkania młodzież została poproszona o wypełnienie ankiety dotyczącej używek (narkotyki, alkohol, dopalacze). Wyniki ankiety zostały przez przedstawicieli Stowarzyszenia podliczone i przekazane szkole. Zainteresowani mogą zapoznać się z nimi u pedagoga szkolnego.