MAT-wygrywa! Miłość, Akceptacja, Tolerancja

Drukuj
Utworzono: piątek, 01, grudzień 2006 Super User

1 grudnia 2006 r. w Białostockim kinie Forum odbyła się V edycja konkursu na tekst i wykonanie piosenki o tematyce HIV/AIDS pod hasłem MAT-wygrywa! Miłość, Akceptacja, Tolerancja z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS.

Zespół EYE, który tworzą uczniowie naszego liceum (Anna Chludzińska /wokal/ kl. IIa, Ewelina Załęcka /wokal/ kl. IIa, Piotr Lewiarz /wokal/ kl. IIb, Marian Grochowski /gitara elektryczna/ kl. IIIf oraz Piotr Kosakowski /klawisze/ kl. IIa) - wspólnie ułożyli tekst piosenki Widzenie życia i skomponowali do niej muzykę.

Przeszli I etap konkursu - przesłuchanie, którego nagrodą były warsztaty muzyczne oraz nagranie swojej piosenki w profesjonalnym studio. Niestety w II etapie - finale nie odnieśli żadnych sukcesów. Lecz nie było to dla nich powodem do zmartwień. Mówią, że zdobyli doświadczenie na scenie, a przede wszystkim świetnie się bawili rozsławiając nasze liceum. Jesteśmy z nich dumni i pełni podziwu. Udowodnili, iż szkoła - to nie tylko nauka. Pokazali nam, jak pożytecznie wykorzystać czas wolny. Zauroczyli nas swoim artyzmem.

Sławomira Głasek

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720