Finał konkursu ABC wiedzy o słowie i książce

Drukuj
Utworzono: wtorek, 15, listopad 2005 Super User

5 listopada br. w szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie mające na celu wyłonienie laureatów konkursu ABC wiedzy o słowie i książce. Przybyli na nie zaproszeni goście: pani dyrektor naszej szkoły - Grażyna Chodnicka, pani wicedyrektor Renata Maliszewska, pan Daniel Ryś oraz uczestnicy konkursu.

Każdy z biorących udział w tych zmaganiach przyszedł na to spotkanie pełen nadziei na wygraną. Nie było nikogo, kto by nie oczekiwał wyników z niecierpliwością.

Nagrody wręczały pani dyrektor oraz pani wicedyrektor. Poczułam się, jak na rozdaniu nagród Emmy. Myślę, że inni obecni podzielają moją opinię. Taką atmosferę zawdzięczamy panu Rysiowi, który tak profesjonalnie fotografował przybyłych.

Jako nagrody wyróżnieni otrzymali książki oraz dyplomy. Bardzo miłym gestem ze strony organizatorów było nagrodzenie wszystkich uczestników tomikami poezji zredagowanymi przez uczniów naszej szkoły. W ten sposób nikt nie poczuł się pokrzywdzony.

Jednak na tym spotkanie się nie zakończyło. Wszyscy mieli okazję by uczestniczyć w małym poczęstunku. Muszę przyznać, że taka możliwość bardzo miło mnie zaskoczyła. Każdy z obecnych skosztował pysznych ciastek. Nie brakowało także napojów. To była prawdziwa uczta dla podniebienia.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Mam jedynie nadzieję, że w przyszłym roku ponownie zostanie zorganizowany podobny konkurs.

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720