Święto szkoły

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 14, luty 2005 Super User

4 lutego to dzień, w którym obchodzimy święto naszej szkoły.

Z okazji kolejnej rocznicy nadania naszej szkole imienia - Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej, odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez młodzież pod kierunkiem pani Adamskiej i pana Kiljana. Gościem honorowym był pan Henryk Wiśniewski - prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Z uwagą wsłuchiwaliśmy się w strofy wierszy o charakterze patriotycznym, których recytacja przeplatana była pełnymi ekspresji piosenkami.

Smutna tematyka wykonywanych utworów, przywodząca na myśl ofiary II wojny światowej, wprowadziła wszystkich zgromadzonych w stan zadumy i refleksji.

Kinga Kossakowska Ig

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720