Utworzono: czwartek, 14, październik 2004 Super User

Zgodnie z tradycją, jak co roku w naszej szkole odbyło się spotkanie nauczycieli z uczniami z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz ślubowania klas pierwszych.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia ślubowania. Wyznaczeni przedstawiciele klas w imieniu wszystkich złożyli przysięgę m.in. tego, że będą godnie reprezentować szkołę i że dołożą wszelkich starań, aby ich wyniki w nauce były zadawalające.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna zatytułowana Dziwny jest ten świat, świat ludzkich spraw. Program artystyczny poświęcony był współczesnym zagrożeniom, jakie stworzył sobie sam człowiek. Skłoniło nas to do przemyśleń. Niemal każdy słuchał tego w pełnym skupieniu i zadumie.

Podsumowaniem spotkania było radosne zaśpiewanie piosenki z życzeniami dla nauczycieli. Wprowadziło nas to w wesoły i radosny nastrój, w którym się rozstaliśmy.

Kinga Kossakowska (Ig)