Bieg 25-lecia III LO

Drukuj
Utworzono: sobota, 10, czerwiec 2017 Super User

9 czerwca 2017 r., w piękny, piątkowy dzień miało miejsce niezwykłe dla naszej społeczności wydarzenie - bieg długodystansowy (3150 m.), zorganizowany w ramach obchodów 25-lecia III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. To już kolejna inicjatywa uświetniająca nasz jubileusz. Wcześniej odbyły się wydarzenia z zakresu edukacji, kultury i sportu.

W Biegu 25-lecia III LO wzięło udział 135 osób: zarówno uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy biegacze mieli na sobie czerwone koszulki z nadrukiem upamiętniającym to wydarzenie.

Zwyciężczyniami w kategorii dziewcząt zostały:

  1. Dorota Bukowska,
  2. Aleksandra Chaberek,
  3. Agnieszka Gontarz.

W rywalizacji chłopców zwyciężyli:

  1. Damian Wiśniewski,
  2. Kacper Łebkowski,
  3. Norbert Ciuńczyk.

Wszyscy zwycięzcy zostali uhonorowani przez Panią Dyrektor pucharami. Inicjatywa bardzo spodobała się zarówno młodzieży jak i nauczycielom. Kto wie, może stanie się ona kolejną tradycją naszej szkoły? Wiemy dobrze, że W zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego też tuż po biegu, w ramach Dnia Sportu uczniowie integrowali się także przy różnych zespołowych grach i zabawach. Było też ognisko, ciasto marchewkowe, był też czas dla kolegi, koleżanki.

Choć nieco zmęczeni aktywnością fizyczną i słoneczkiem, jednak z uśmiechem na twarzach powróciliśmy do domów z nadzieją na następne, podobne wydarzenia.

Lidia Choińska

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720