Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/lo3lomza/public_html/archiwum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_docs_viewer has a deprecated constructor in /home/lo3lomza/public_html/archiwum/plugins/content/embed_google_docs_viewer/embed_google_docs_viewer.php on line 18
Administrator

Czytaj więcej: Bezplatne lekcje pokazowe programowania dla młodych z Łomży i okolicDo 31 sierpnia 2023 trwają zapisy na „Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce. Serdecznie zapraszamy uczniów szkoły do udziału w akcji.

“Koduj z Gigantami: W krAInie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja!

Termin: 3-4 września oraz 9-10 września

Miejsce: Łomża, ul. Księcia Janusza I 3 (III piętro)

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tych lekcjach mogą dokonać rejestracji poprzez stronę: www.kodujzgigantami.pl 

Bożena Konopka, Elżbieta Kaliściak

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego     Wydaje się, że jakby wczoraj rozbrzmiał dzwonek wzywający na pierwszą w tym roku szkolnym lekcję, a już dziś ów rok za nami. To, jak podkreślano kilkakrotnie na dzisiejszej akademii, jedna z najszczęśliwszych chwil w życiu ucznia, bo po trudach nauki przyszedł w końcu upragniony czas na wakacyjny wypoczynek: czas relaksu, słońca, spotkań z przyjaciółmi, czas letnich wyjazdów.

     Dziś, w sali gimnastycznej tradycyjnie odbyło się spotkanie społeczności szkolnej uroczyście zamykające rok szkolny 2022/2023. Pani dyrektor Katarzyna Życzkowska w swoim przemówieniu podziękowała nauczycielom i innym pracownikom szkoły za ciężką pracę oraz wręczyła nagrody uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. W imieniu Rady Rodziców zabrała głos jej przewodnicząca - pani Urszula Chojnowska, która przez wiele lat pełniła tę funkcję w szkole. Skierowała do pedagogów słowa pełne życzliwości i sympatii, dziękowała za trud i zaangażowanie w pracy z młodzieżą. Wysłuchaliśmy też listów: Ministra Oświaty i Nauki, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Łomża.

 

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Administrator
Kategoria:

 

Egzamin poprawkowy z języka polskiego, matematyki i geografii odbędzie się 29.08.2023 r. (wtorek). Początek egzaminu - godz. 9.00 w sali nr 13.

Egzamin składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej.

Sławomira Głasek, Anna Nitkiewicz, Izabela Dąbrowska

    Czytaj więcej: Bezpieczne i zdrowe wakacjeTo hasło tegorocznej szkolnej akcji edukacyjnej związanej z bezpiecznym i zdrowym spędzaniem wakacyjnego czasu. Tym razem dwa wydarzenia zostały połączone w jedno - Bezpieczne wakacje i Czas na zdrowie.

    21.06.2013r. dzielna reprezentacja naszych uczniów stawiła się w szkole, by w inny, niecodzienny sposób spędzić ostatni dzień roku szkolnego (nie licząc piątku i rozdania zasłużonych świadectw). Uczestniczyliśmy w dwóch wykładach, na które zostali zaproszeni wykładowcy z Akademii Łomżyńskiej:

• „Czy wiesz co jesz?” - dr Marta Rożniata

• „Jak zacząć się zdrowiej odżywiać ?” dr Marta Żebrowska – Gamdzyk

    Równolegle w szkolnej „kawiarence” mogliśmy badać sobie skład naszego ciała, które cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Czytaj więcej: Bezpieczne i zdrowe wakacje
Alicja Czarnocka

     Czytaj więcej: 605 rocznica nadania praw miejskich Łomży
15 czerwca 2023r. Łomża świętowała 605 rocznicę nadania praw miejskich, otrzymała je w 1418 r. z rąk księcia Janusza I, ówczesnego władcy północno-wschodniej części Mazowsza, było to prawa miejskie chełmińskie. Po śmierci ostatnich książąt mazowieckich i wcieleniu Mazowsza do Korony w 1526 roku, ŁOMŻA stała się miastem królewskim. W związku z tym jubileuszem, dzięki współpracy z Archiwum Państwowym w Białymstoku Oddział w Łomży w naszej szkole otwarto wystawę „ Łomża w dokumencie archiwalnym", której towarzyszy cykl wykładów przygotowanych przez pracownika Archiwum pana Michała Kaczyńskiego pod wspólnym tytułem „Łomża wczoraj i dziś”. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w przygotowanych zajęciach, włączając się w uroczystości jubileuszowe.

 

Czytaj więcej: 605 rocznica nadania praw miejskich Łomży